16.4.2024 12:47
Breaking News
Euromix Industrija

BETONDAN ENDÜSTRIYE-EUROMIX BETON BAR

BETONDAN ENDÜSTRIYE

Euromix Industija, Euromix Beton LTD’nin iş konseptidir. Bu, birlikte bütün bir endüstriyi oluşturan daha küçük iş segmentlerinin geliştirilmesine dayanmaktadır.

Euromix Beton, pazara en kaliteli betonu sunmak amacıyla 2007 yılında Bar belediyesinde faaliyete başlamıştır. O dönemdeki ana faaliyeti, beton üretimi ve teslimi idi. Şirket, çok kısa bir süre içerisinde Karadağ’ın kıyı bölgesinde ve özellikle Bar belediyesi ve çevre belediyelerde lider konuma gelmiştir.

Beton üretimi ve teslimi alanında sürekli büyüme ve gelişme kaydeden Euromix Beton, üretim süreçlerini birleştirmek, üretim sektörünü güçlendirmek ve Karadağ ürünlerinin ihracatın artmasına katkıda bulunmak amacıyla, zamanla bölgede faaliyet gösteren çoğu firmanın arazisini, tesislerini ve makinelerini satın aldı.

Euromix Beton, kalite, güvenilirlik ve uzun vadeli sürdürülebilirlik konusundaki iş politikasına dayanarak, zaman içinde diğer yan faaliyetler ve başarıyla faaliyet gösterdiği yeni sektörler geliştirmiştir. Bugün, beton üretimi ve teslimatının yanı sıra, şirket aynı zamanda teknik-inşaat taşının işletilmesini, asfaltın üretimi ve döşemesini ve gayrimenkul geliştirme yatırımlarını yapmaktadır. Şirket, yukarıdaki faaliyetlere ek olarak, satışları dış pazarlara yönelik olan ve ofisleri Almanya ve Fransa’da bulunan inşaat araçlarının (mikserler, damperli kamyonlar ve beton pompaları) üretimini de yapmaktadır.

Bugün Euromix Beton 150 işçi çalıştırmaktadır ve son 13 yılda sürekli olarak olumlu bir iş sonucu ve istikrarlı bir finansal pozisyonla gelir artışının sürekliliği elde edilmiştir.

Euromix Beton, kıskanılacak düzeyde kendi filosuna, ekipmanına ve makinelerine, şirkete ait üretim ve depolama tesislerine ve daha hızlı ve daha iyi iş için gerekli diğer ekipmanlara sahiptir.

Başlangıçtan bugüne kadar şirketin öncelikli hedefi, müşterilerin genel memnuniyetini sağlayan en kaliteli ürünlerdir. İşi geliştirerek ve yeni teknolojileri ve üretim süreçlerini benimseyerek, son teslim tarihlerine uyarak ve uzun yıllara dayanan deneyim ile, ortaklar ve müşterilerle şeffaf bir ilişki yoluyla Euromix Beton’un inşaat Karadağ’ın güney bölgesinde projelerini uygulayan yerli ve yabancı birçok şirket için güvenilir bir ortak olduğunu kısa sürede kanıtladı.

Şirket ve ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.euromixindustrija.com web sitesini ziyaret edin.

Check Also

Ambasada Turkiye u Crnoj Gori priredila svečani iftar, prisustvovali najviši državni zvaničnici

Svima vam čestitam mjesec ramazan. Danas smo se okupili sa dragim gostima i ovo je …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.