24.9.2023 13:23
Breaking News

Poruka ambasadorke Songul Ozan povodom Kurban Bajrama

Büyükelçimiz Songül Ozan’ın Kurban Bayramı mesajı:

Karadağ’da yaşayan kıymetli vatandaşlarımız ve bu ülkedeki saygıdeğer Müslüman dostlarımız,

Barışın, merhametin, dayanışmanın ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı; sevgi, saygı, hoşgörü, birlik ve beraberlik gibi değerlerimizin güçlendiği Kurban Bayramı’nı sizlerle birlikte idrak etmenin sevinci içerisindeyiz.

Bu özel bayram günlerini sevdikleriniz ve yakınlarınızla birlikte huzur içinde kutlamanızı umuyor, bayramın getirdiği heyecan ve mutluluğun Karadağ’daki Türk toplumu ve akraba topluluklarımız için kardeşlik ve dostluk duygularının pekiştirilmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Daha nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle, şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına Bayramınızı tebrik ediyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

************************************

Poruka ambasadorke Songül Ozan povodom Kurban Bajrama:

Poštovani građani Republike Turske koji živite u Crnoj Gori,
Uvaženi prijatelji islamske vjere u Crnoj Gori,

Srećni smo što sa vama možemo da podjelimo radost Kurban Bajrama, onda kada se osjećaji mira, suosjećanja, solidarnosti i uzajamnog pomaganja uvećavaju, i kada vrijednosti poput ljubavi, poštovanja, tolerancije, jedinstva i zajedništva jačaju.

Nadam se da ćete ove posebne bajramske dane proslaviti u miru sa svojim najmilijima i svojom rodbinom, i nadam se da će uzbuđenje i radost koju donosi bajram doprinijeti jačanju osjećaja bratstva i prijateljstva za tursku zajednicu u Crnoj Gori i srodne zajednice.

U svoje ime i u ime mojih kolega čestitam vam Kurban Bajram, uz želju da dočekate još mnogo bajrama, primite moje najsrdačnije pozdrave.

 

https://www.facebook.com/yeepodgoritsa/

Check Also

Novosti iz Acibadema

forMRIdian donosi jasne prednosti svim pacijentima oboljelim od raka prostate Acıbadem, predstavlja vodeću zdravstvenu grupaciju …

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.