18.7.2024 3:16
Breaking News

Proje Bürosu ”Statika” Bar

Bar şehri bölgesinde, aynı zamanda Karadağ’ın tümünde çalışmak ve inşa etmek isteyen müşteriler için yanı sıra  uluslararası projeler için tamamen hazır olan Bar’dan Proje Bürosu STATİKA d.o.o.’yu sizlere tanıtıyoruz. Karadağ ,yerli yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların , inşaat, turizm ve birçok yatırım türleri için, her geçen gün Türkiye, Rusya ve tüm diğer ülkelerden Karadağ’ı yatırımları için uygun bir ortam olarak gören yatırımcıların daha çok ilgisini  çekerken  STATİKA d.o.o. onlara programlarını sunmaktadır.

Büronun ana faaliyet konusu , konut, iş  ve  iş  tesisleri, oteller, turistik konaklama yerleri, aile evleri ve villalar ,  binalarıntasarımıdır.

Proje Bürosu STATİKA d.o.o. Yapı İzni almak için gerekli olan Mimari, İnşaat ve diğer aşamaların projelerinin tasarımını ele almaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçları için STATIKA d.o.o. Yapı İzni için gerekli tüm teknik belgelerin  Kentsel-Teknik Şartlar ve Ön Tasarımından  Ana ve İnşaat Projesine kadar hazırlanmasını yapar.

Müşterilere zaman kazandırmak için STATIKA d.o.o. Müşterilerin satın aldığı veya satın almak istediği araziyi  kontrol edebilir, yani, bölgeye yatırım açısından bakabilir, arsada  ne kadar inşa edilebileceğini, hangi bina türünü inşa edebileceğini ve diğer gerekli ve yararlı bilgileri toplamasını yapar.

Daha sonra, müşteri ile birlikte fikir çözümü geliştiriliyor. Yapı İzni almak ( İnşaat başvurusu) için ana tasarım ve diğer gerekli belgeler STATIKA d.o.o. Müşteri ile kararlaştırılan zamanda sağlanır.

Ayrıca, yeni tasarlanan olanaklara ek olarak, STATIKA d.o.o.  zaten inşaatı bitmiş nesneler için YASALLEŞTİRİLMESİ için teknik belgeler de üretir.

Yılların verdiği tecrübe sayesinde, bu büronun en önemli amacı olan güçlü bir müşteri güveni kazandılar.

STATIKA Proje Bürosunun Bar arkasındaki 13 yıllık tecrübesi için bu büronun uzmanlarının mimar ve inşaatçı, İnşaat Kontrollüğü veya Denetçi olduğu birçok tesis bulunmaktadır.

Mesleğin kurallarına, bir yandan yasa ve yönetmeliklere ve diğer yandan yatırımcının gereksinimlerine saygı duyan Proje Bürosu STATIKA uzmanları ile birlikte her zaman yatırımcının memnun olacağı ve alanı koruyacak en basit çözümü bulmaya hazırdır.

Proje bürosu “Statika” nın yöneticisi ve sahibi, inşaat mühendisi olan Krgović Maja’dır – yetkili mühendis ve şirket yetkilisidir.

Mimarlık Bölümü Başkanı Desancic Jelena, mimarlık mühendisi – yetkili  mühendistir.

Tel: +382 68 44 68 77, +382 67 38 42 52, +382 30 550 115

E-posta: statika@t-com.me

Facebook: https://www.facebook.com/statikaprojektnibiro/

Web: www.statika.me

Instagram: https://www.instagram.com/statikaprojektnibiro/

Yer:G-9  İş Merkezi ,85000 Bar, Karadağ

 

 

 

Check Also

Novosti iz Acibadema

Zdravlje kičme i nove terapije u liječenju skolioze Kičma je centralni potporni dio sistema leđne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.