25.7.2024 2:26
Breaking News

SOHO CİTY BAR PROJESİNİ TANITIYORUZ: YATIRIMINIZ İÇİN İDEAL BİR YER

Soho City projesi Karadağ’ın güney bölgesinde bulunan Bar şehrinde prestijli lokasyonda yer almaktadır. Proje kapsamında iki modern bina inşa edilmektedir, toplamda 224 daireli olan ve daireler 33 m2’den 245 m2’ne kadar olacaktır. Ayrıca, 13000 m2 büyüklüğünde park bulunacak olup, parkın içinde çocuk alanları, bisiklet yolu, yürüyüş pisteleri, büyük şelale ve hayvanları gezdirmek için özel alanları bulunacaktır. Söz konusu modern kopleksine 50 metre uzakta kapalı spor salonu bulunmakta, plajlar ise sadece 250 metre uzak mesafede bulunmaktadır.

SOHO CİTY projesi içinde iki ayrı binada geniş holu, resepsyon ve güvenlik hizmetleri bulunacaktır. Zemin kat ise işyerlerinden oluşacaktır: restorantlar, elit mağazalar, güzellik salonu, fitnes merkezi vs. İki binanın çatı katında açık teraslı havuzlar olacak, yaz mutfakları, dinlenme alanları ve en üst katta luks daireleri satın alan kişiler bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

SOHO CİTY içinde doğrudan yatırımcıdan daireyi satın alan alıcı satın alım vergisinden %3 oranında muaf olacaktır.

 Söz konusu devam eden proje hakkında detaylı bilgileri vermek isteriz. Zaman geçtikçe bizim çalışmalarımız da ilerlemektedir. Ağır işler bitmiş durumda, ve en realistik olarak live stream üzerinden sizin için özel olarak hazırlanan çalışma mevcuttur ve en sağlıklı bilgilerine canlı olarak her gün ve her saatte aşağıda gösterilen linkten ulaşabileceksiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCOfVqhmXyIWf10S_0BkMUFw

Komple projenin bitiş tarihi Ekim 2019 tarihi planlanmıştır.

 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren Karadağ’da yeni yabancılar kanunu uygulanmaktadır. Buna istinaden, diğer ülkelerden gelen bizim müşterilerimiz için SOHO CİTY’den daireyi satın alan kişi otomatikman oturma izne başvurma hakkına sahip olmaktadır. Söz konusu kanunun hükümlerine göre Karadağ’da gayrimenkul sahip olan kişi bir yıllık oturma izne sahip olabilmektedir, ve bu oturma iznini her sene yenilenebilecek pozisyondadır.

Aşağıdaki linkte ise, Karadağ hakkında bilgiler, Bar şehri ile ilgili önemli gelişmeler, Soho Grubu’nun Karadağ’da bitmiş olan bazı projeler ve en sonunda SOHO CİTY projesi hakkında değerli bilgileri bulabilirsiniz.

Diğer bilgiler için aşağıdaki web sitesinden SOHO CİTY yönetimine ulaşabilirsiniz.

“Fırsatınızı değerlendirin, sizin Yuvanızı şekilendirin”

SOHO CİTY

BAR KARADAĞ

www.sohocity.bar

Check Also

Novosti iz Acibadema

Zdravlje kičme i nove terapije u liječenju skolioze Kičma je centralni potporni dio sistema leđne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.